تحصیل در آلمان

تحصیل در آلمان : سامانه ی اپلای مستر(ApplyMaster) بستری را جهت آموزش متقاضیان تحصیل در آلمان مهیا نموده که متقاضیان با تهیه بسته های آموزشی موجود در سایت و مشاهده ی کامل ویدیو آموزشی و جزوه ی آموزشی گام به گام و آگاهی از ددلاین ها و رشته ها و اطلاعات کلی مورد نیاز به همراه مشاهده ی نمونه ی انگیزه نامه و نمونه ی رزومه در فرایند درخواست پذیرش برای دانشگاه با صرف مبلغی اندک و با اطمینان قدم بردارند. دانشگاه های معتبر آلمان: دانشگاه مونیخ،دانشگاه فنی مونیخ،دانشگاه هایدلبرگ،دانشگاه هومبولت برلین،دانشگاه فنی آخن،دانشگاه دویسبورگ می باشند که به مرور بسته های آموزشی در وبسایت قرارداده می شوند،پیشاپش برای شما آرزوی موفقیت دازیم.

تحصیل در ایتالیا

تحصیل در ایتالیا: سامانه ی اپلای مستر(ApplyMaster) بستری را جهت آموزش متقاضیان تحصیل در ایتالیا مهیا نموده که متقاضیان با تهیه بسته های آموزشی موجود در سایت و مشاهده ی کامل ویدیو آموزشی و جزوه ی آموزشی گام به گام و آگاهی از ددلاین ها و رشته ها و اطلاعات کلی مورد نیاز به همراه مشاهده ی نمونه ی انگیزه نامه و نمونه ی رزومه در فرایند درخواست پذیرش برای دانشگاه با صرف مبلغی اندک و با اطمینان قدم بردارند. دانشگاه های معتبر ایتالیا: پلی تکنیک میلان ، پلی تکنیک تورین ، ساپینزا، بلونیا، تورورگاتا، ونیر، پاویا،پادووا،میلان ، تورین،برگامو،سیه نا،برشا،قلورانس،ناپولی می باشند که به مرور بسته های آموزشی در وبسایت قرارداده می شوند،پیشاپش برای شما آرزوی موفقیت دازیم.

منابع آزمون پزشکی ایتالیا

منابع آزمون پزشکی ایتالیا: برای تحصیل در رشته ی پزشکی و دندانپزشکی در ایتالیا باید در آزمون ورودی این رشته قبول شد، این امتحان به آزمون آیمت معروف می باشد و سالی یکبار برگزار می شود، نهاد برگزار کننده این آزمون دانشگاه کمبریج می باشد. آزمون ورودی شامل 60 سوال می باشد، دانشگاه های که رشته ی پزشکی را در ایتالیا به زبان انگلیسی ارایه می دهند به شرح زیر می باشند دانشگاه ساپینزا ، دانشگاه تورورگاتا، دانشگاه تورین ، دانشگاه میلان، دانشگاه پاویا، دانشگاه بلونیا ، دانشگاه دوم ناپولی،دانشگاه فدریکو سکوندو ناپولی،دانشگاه میلان بیکوکا،دانشگاه باری و در دانشگاه سیه نا از سال 2017 رشته ی دندانپزشکی به لیست دانشگاه ها اضافه گردیده است همچین علاقه مندان به تحصیل در رشته ی داروسازی به زبان انگلیسی می توانند دانشگاه تورورگاتا را انتخاب نمایند.

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم: سامانه ی اپلای مستر(ApplyMaster) با معرفی دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری که در وبسایت این سازمان نیز موجود می باشد دسترسی شما را جهت دستیابی به اطلاعات دقیق یاری می نماید، دسته بندی ها به چهار بخش ممتاز،خوب،متوسط و ضعیف از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طبقه بندی گردیده اند، در این بخش شما دسته بندی دانشگاه های کشورهای آمریکا،کانادا،استرالیا،انگلیس،ایتالیا،آلمان،فرانسه،اتریش،فنلاند،نروژ،دانمارک،مالزی،قبرس،ترکیه،مچارستان و ... موجود می باشد که می توانید با دانلود رایگان هر بخش که به صورت کشوری دسته بندی شده است با دانشگاه های معتبر آشنا شوید، به زودی رتیه ی جهانی هر دانشگاه به همراه اطلاعات تکمیلی آن ها نیز در این بخش به روز رسانی می گردد.

درباره ما

اپلای مستر اولین سامانه آموزش پذیرش تحصیلی در دانشگاه های معتبر دنیا می باشد.

با معرفی ما به دوستان خود ما را حمایت کنید.

www.ApplyMaster.ir

نشان ملی ثبت

ارسال تیکت به پشتیبانی

نمونه فیلم آموزش گام به گام پذیرش

--خالی--